Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Людмила Демченко: Участь у Київському податковому форумі візьмуть керівники всіх гілок державної та столичної влади

19.11.2018

У роботі Київського податкового форуму, який відбудеться 20 листопада, візьмуть участь керівники Кабінету Міністрів, Верховної ради та Київської міської держадміністрації. Про це повідомила начальник Головного управління ДФС у столиці Людмила Демченко.

«Головним завданням будь-якої країни є забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку для підвищення добробуту населення. В цьому контексті удосконалення податкової культури займає важливе місце. Цій темі ми приділимо окрему увагу. Під час першої частини форуму подискутуємо про податкову культуру, її рівень та розвиток, про реформи в Державній фіскальній службі, автоматизацію сервісів та процесів, які прямо впливають на зручність у сплаті податків», – наголосила начальник київського управління ДФС.

На відкриття форуму завітає Київський міський голова Віталій Кличко. Після відкриття Людмила Демченко розкаже про реформування та сервіси столичної фіскальної служби. Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна у своєму виступі зупиниться на новаціях податкового законодавства, а заступник Міністра фінансів Сергій Верланов – на проекті Плану дій з реформування ДФС у податковому напрямку, який розробило міністерство.

Доповідь в.о. Голови Державної фіскальної служби України Олександра Власова буде присвячена автоматизації сервісів ДФС для спрощення ведення бізнесу, директора Департаменту обслуговування платників ДФС України Наталії Калєніченко – електронним сервісам та послугам, що надають органи фіскальної служби. Баченням формування податкової культури поділиться доктор юридичних наук, експерт платформи TaxLink Данило Гетманцев.

Нагадаємо, Київський податковий форум-2018 відбудеться 20 листопада в будівлі комплексу «Mercure Congress Centre» за адресою: Київ, вул. Вадима Гетьмана 8/26, 5 поверх. Участь безкоштовна. Отримати більше інформації про подію http://kyiv-taxforum.org.