Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Людмила Демченко закликала IT-спільноту долучитися до податкової діджиталізації

21.11.2018

Начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Києві Людмила Демченко закликала бізнес і IT-фахівців долучитися до цифровізації податкових сервісів. Про це йшлося під час панельної дискусії Київського податкового форуму-2018.

На її переконання, визнана світом експертиза українських фахівців галузі IT та бізнес, який розуміє реальні проблеми та виступає основним замовником змін у податковій системі, мають стати незмінними учасниками діджиталізації. Розпочати таке партнерство покликаний і податковий форум, що зібрав 500 платників податків, представників реального сектору, IT, юристів і експертів. «Ми закликаємо українських ІТ фахівців, які відомі по всьому світу, до співпраці. Столична фіскальна служба відкрита змінам і партнерству, ми готові стати майданчиком для розробки, тестування та впровадження нових електронних сервісів», — наголосила Людмила Демченко.

Вона також звернулася до платників податків з проханням надавати максимальний зворотній зв’язок щодо електронних сервісів та якості роботи центрів обслуговування.

Начальник київського управління ДФС також наголосила, що служба готова підтримати ініціативи стосовно спільних воркшопів, хакатонів і форумів щодо впровадження цифрових технологій у податковій: «Діджиталізація податкових сервісів є неминучою, це питання часу. Впевнена, за допомогою бізнесу і IT-фахівців ми створимо технологічні рішення,  які не лише відповідатимуть очікуванням платників, але й стануть прикладом для наслідування».