Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В одному з Інтернет-магазинів Києва вилучено контрафактних та несертифікованих товарів вартістю більше 3,5 млн. грн.

03.12.2018

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві в рамках операції «Мережа» вилучили з незаконного обігу партію несертифікованих контрафактних товарів загальною орієнтовною вартістю більше 3,5 млн. грн., які реалізовували через Інтернет-магазин.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва було встановлено групу осіб, які створили Інтернет-магазин по реалізації несертифікованих контрафактних товарів вітчизняного та іноземного виробництва. Під час продажу товарів фігуранти оформлювали їх реалізацію від імені підконтрольних компаній та фізичних осіб підприємців без відповідного відображення в бухгалтерському та податковому обліку реальних доходів, отриманих від операцій з реалізації ТМЦ.

Таким чином, протягом листопада 2017 року – січня 2018 року фігуранти занизили податкові зобов’язання з ПДВ низки підконтрольних компанійна загальну суму майже 5 млн. грн., що є особливо великим розміром.

За результатами обшуків, проведених в офісних, складських приміщеннях та за місцями проживання фігурантів з незаконного обігу вилучено ТМЦ (побутову, комп’ютерну та офісну техніку, цифрові носії інформації, комплектуючі до комп’ютерної техніки, мобільні телефони, телевізори, предмети для відпочинку та туризму, електроінструменти, інші господарчі товари та дитячі іграшки) загальною орієнтовною вартістю понад 3,5 млн. грн., а також банківські картки, комп’ютерну техніку, фінансово-господарські документи та чорнові записи, які підтверджують незаконну діяльність.

 

Фотоматеріали по темі


  • В одному з Інтернет-магазинів Києва вилучено контрафактних та несертифікованих товарів вартістю більше 3,5 млн. грн.