Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ДФС Києва запрошує громадян підвищити правову обізнаність

04.12.2018

Згідно з цьогорічним розпорядженням Кабінету Міністрів України, з 10 по 14 грудня 2018 року в Україні відбудуться ряд заходів у рамках проведення Всеукраїнського тижня права, спрямованих на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації й захисту.

Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві планує долучитись до проведення тижня права та надати всім охочим правову допомогу за напрямом діяльності відомства.

Цьогорічні заходи з питань підвищення рівня правової обізнаності громадян відбудуться за загальною визначеною темою: «Реалізація прав людини, у тому числі незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначених операцій».

Кожен бажаючий за адресою м. Київ, вул. Шолуденка 33/19, зможе звернутись до Центру обслуговування платників ГУ ДФС У м. Києві й отримати необхідну інформаційну допомогу.

Довідково: 10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини - перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей. У ньому вперше в історії людства права людини трактувались як такі, якими кожна людина наділена завдяки факту свого існування і які є невід’ємною складовою людського життя. У Декларації найвищою цінністю було проголошено людське життя, його безпеку, гідність та громадянські, політичні, соціальні, культурні права людини, які кожна держава зобов’язана захищати силою Закону.