Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За одиннадцять місяців 2018 року зафіксовано понад 496 тисяч звернень до столичних ЦОП щодо отримання адміністративних послуг

10.12.2018

За інформацією ГУ ДФС у м. Києві, за одинадцять місяців 2018 року платникам податків у сервісних центрах ДФС столиці надано більше ніж 483 тисячі адміністративних  послуг, що включають в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше.

Так, з початку року громадянам видано понад 97 тисяч карток платника податків та внесено до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Понад 32 тисячі громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платниками податків, як юридичними так і фізичними особами, отримано понад 60 тисяч ключів, для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалися понад 10 тисяч суб’єктів господарської діяльності, більше 50 тисяч – здійснили реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій.

Окрім того, фахівцями столичних ЦОП за одинадцять місяців підготовлено та надано понад  104 тисячі довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС України.

Понад 54 тисячі громадян зареєструвались платниками єдиного податку та понад  48 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

Понад 28 тисяч платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій  на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.

Нагадуємо, ознайомитися з інформацією щодо режиму роботи столичних Центрів обслуговування платників можна на субсайті ГУ ДФС у м. Києві.