Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Повідомлення про Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві

11.03.2019

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" зі змінами при Головному управлінні ДФС у м. Києві утворюється Громадська рада.

Участь в установчих зборах для формування Громадської ради при  Головному управлінні Державної фіскальної служби у м. Києві можуть брати представники інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, до яких відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) (далі – Постанова № 996) належать: 

громадські об’єднання; 

релігійні та благодійні організації; 

творчі спілки; 

професійні спілки та їх об’єднання; 

асоціації; 

організації  роботодавців та їх об’єднань; 

недержавні засоби масової інформації. 

До складу Громадської ради при ДФС можуть бути обрані представники ІГС, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю ДФС, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. 

ІГС незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради при ДФС. 

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники ІГС, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування. 

Членство в громадській раді є індивідуальним. 

«19» березня 2019 року о 15 год. 00 хв., у конференц-залі Головного управління ДФС у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка 33/19, відбудуться Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві. Початок реєстрації присутніх об 14 год. 30 хв.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено Наказом ГУ ДФС у м. Києві від 29.12.2019 № 18577, здійснює організаційні та методичні заходи з підготовки Установчих зборів та формує список кандидатів на обрання до нового складу Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві.

Для участі в Установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно подати до Ініціативної групи належним чином оформлену заяву з усіма необхідними додатковими документами.

До заяви додаються:

1) рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

2) копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС,засвідчені в установленому порядку:

копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

витяг із статуту (положення) Інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності;

3) інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли ІГС працює менше року – за період діяльності);

4) біографічна довідка делегованого представника IГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС, контактної інформації;

5) інформація про отримання ІГС як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних та заява делегованого від ІГС представника для участі в установчих зборах про надання згоди на обробку та оприлюднення його персональних даних;

6) відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону. 

Прийом заяви з усіма додатками проводиться виключно на паперових носіях, які необхідно надсилати засобами поштового зв’язку до 19.02.2017 (включно) за адресою: 04116 м. Київ, вул. Шолуденка 33/19 або подати до канцелярії ГУ ДФС у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка 33/19, Центр  обслуговування платників ГУ ДФС  у   м. Києві, каб. 104.

Електронною поштою документи не приймаються!

Звертаємо увагу, що відповідно до вимог Постанови № 996

- перелік документів, що додаються до заяви, є обов’язковим; 

- надана у пакеті документів інформація може бути оприлюднена у встановлений законодавством спосіб на офіційному веб-порталі ДФС.

Відповідальний за організацію прийому документів:

Зубань Л.А. – секретар Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві (тел.:454-71-37, e-mail: ukgudfs@ukr.net).

Для отримання довідкової інформації звертайтеся за телефонами:236-16-42, 454-71-37

Ініціативна група з підготовки Установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві

Зразки документів, що подаються ІГС для участі в установчих зборах для формування Громадської ради, наведено у додатках 1 – 6 до цієї інформації.