Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Києві постане перед судом зловмисник, який обміняв в банках за підробленими документами майже 7,3 мільйона американських доларів

04.02.2019

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста направлено до суду обвинувальний акт стосовно 49-річного жителя столиці, який підозрюється в незаконних діях з документами на переказ грошових коштів.

У рамках розслідування встановлено, що впродовж півтора року вказаний громадянин у різних банківських установах м. Києва обміняв майже 7,3 мільйона доларів США готівкою, при цьому в кожному банку як підтверджуючий документ про походження коштів ним використовувався один і той же підроблений договір банківського депозиту. За висновками проведеної почеркознавчої експертизи, зловмисник особисто підписував всі банківські документи про проведення фінансових операцій, також він був впізнаний касирами банків, які проводили ці операції.

Особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.200 КК України, матеріали з обвинувальним актом направлено до суду.