Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Києві будівельне підприємство відшкодувало бюджету 1,5 млн. грн. несплачених податків

11.02.2019

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС ум. Києві столичне будівельне підприємство відшкодувало бюджету 1,5 млн. грн. несплачених податків.

Так, в ході досудового розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури міста було встановлено, що керівник вказаної компанії під час будівництва багатоквартирних будинків у м. Києві відображав у податковій звітності підприємства витрати на оплату товарів (робіт, послуг), отриманих від підприємств з ознаками фіктивності. При цьому фігурант не мав жодних первинних фінансово-господарських документів, які б підтверджували здійснення вказаних операцій (договорів, актів виконаних робіт, податкових накладних, видаткових накладних, товарно-транспортних накладних, звітів про виконану роботу, розрахунків коригування кількісних та вартісних показників до податкових накладних).

Внаслідок таких дій вказана будівельна компанія ухилилася від сплати  1,5 млн. грн. ПДВ.

Завдяки вжитим заходам завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, у зв’язку з чим судом буде вирішено питання про звільнення фігуранта від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.