Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Києві викрито протиправну схему реалізації меблів без сплати податків

12.03.2019

Про це нещодавно повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві, полковник податкової міліції Ігор Скороход.

За його словами, у рамках проведення операцій «Мережа» та «Рубіж» співробітниками столичної податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури м.Києва, в ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, було встановлено, що 38-річний мешканець Київської області організував механізм торгівлі меблями без відображення обсягів реалізації у податковій звітності.

З цією метою було створено спеціалізований інтернет-магазин, за допомогою якого клієнти замовляли  необхідні товари. З метою приховування фактичних об’ємів реалізації при розрахунках з покупцями використовувались реквізити більше 10 різних фізичних осіб-підприємців, кожен з яких перебуває на спрощеній системі оподаткування, хоча всі вони в багато разів перевищили дозволені обсяги операцій.

Завдяки таким діям, за попередніми підрахунками, лише за останні два роки до бюджету не надійшло понад 4 мільйони гривень податків.

В ході проведених згідно рішення суду обшуків  було вилучено комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, на яких містяться дані щодо реальних обсягів купівлі-продажу меблевої продукції, 4 печатки підконтрольних фізичних осіб-підприємців, 10 банківських карток, первинні фінансово-господарські документи та чорнові записи, а також готівкові грошові кошти у розмірі понад 213 тис.грн.

Триває досудове розслідування.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Києві викрито протиправну схему  реалізації меблів без сплати податків