Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Киянам доведеться сплатити 56 мільйонів гривень за незадекларовані доходи

15.03.2019

Про це повідомила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

За словами Людмили Дмитрівни працівниками столичної ДФС у 2018 році було перевірено інформацію про 1470 осіб, які за наслідками 2016-2017 років не задекларували доходи на загальну суму в понад 344 мільйони гривень, що підлягали обов’язковому декларуванню.  

«Перевірки фізичних осіб показали, що, наприклад 552 мешканці Києва не задекларували доходи в сумі 241 мільйон гривень у вигляді додаткового блага, 696 громадян приховали інформацію про спадщину чи дарунки в загальній сумі 77 мільйонів гривень. Ще 202 киян проігнорували необхідність задекларувати отриманий інвестиційний прибуток на загальну суму в 24 мільйони гривень», – розповіла Людмила Демченко.

Як приклад, за результатами однієї з перевірок встановлено, що мешканцем столиці Р. було задекларовано дохід у вигляді дарунку в сумі 2,8 мільйони гривень. Проте чоловік не визначив до сплати податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору. На запит податківців фізична особа не змогла документально підтвердити перший ступінь споріднення з членом сім’ї, від якого було отримано дарунок. Тому, за результатами перевірки чоловіку доведеться сплатити до бюджету понад пів мільйона гривень податків та майже 130 тисяч гривень штрафних санкцій.