Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ЕКОЛОГІЧНОГО ПОДАТКУ!!!

28.03.2019

За підсумками поданої звітності по екологічному податку за IV квартал 2018 року ГУ ДФС у м. Києві звертає увагу, що в разі потреби подання уточненої декларації за IV квартал 2018 року, платники податку можуть скористатись наступною інформацією.

При виправленні помилок, допущених в податковій декларації екологічного податку за IV квартал 2018 року необхідно зазначити правильні показники з урахуванням уточнень за Викиди двоокису вуглецю.

За IV квартал 2018 року, в якому виявлені помилки, подається  уточнююча декларація з окремо виділеним  в  Додатку 1 за викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (двоокису вуглецю).

В додатку 1 за викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (розрахунок №1) до декларації екологічного податку за IV квартал 2018 року при відображенні забруднюючої речовини (двоокису вуглецю) необхідно залишити в рядку 4; 4.1 податкове зобов’язання по коду забруднюючої речовини (двоокису вуглецю) 243.4.1  зі ставкою 0,41 грн за тонну.

Зазначити показники рядка 5 податкове зобов’язання, що уточнюється -  податкове зобов’язання по поданій звітній декларації в додатку 1 (рядок 4).

Показники рядків 5.2 зобов’язання, що зменшується - сума різниці між цими рядками 5 та 4.

В додатку 1 за викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (розрахунок №2) до декларації екологічного податку за IV квартал 2018 року при відображенні інших стаціонарних джерел забруднення (без двоокису вуглецю) необхідно залишити в рядку 4; 4.1 податкове зобов’язання забруднюючої речовини (без двоокису вуглецю).

Зазначити показники рядка 5 податкове зобов’язання, що уточнюється -  «0».

Показники рядків 5.1 зобов’язання, що збільшується - сума різниці між цими рядками 5 та 4.

Також відобразити рядок 6 розмір штрафу та рядок 7 суму штрафу (р.5.1* р.6).

За відсутності помилок в інших додатках (за іншими видами об’єктів оподаткування), що подавалися разом із декларацією, яка уточнюється, такі типи додатків до уточнюючої декларації не додаються.

Довідково: зміни до податкового законодавства в частині викидів двоокису вуглецю в атмосферне повітря внесенні Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» до Розділу VIII «Екологічний податок» Податкового кодексу України,  як в частині визначення платників, які справляють екологічний податок за викиди двоокису вуглецю в атмосферне повітря, так і щодо ставок екологічного податку.

Лист роз’яснення ДФС України від 16.01.2019 року № 1422/7/99-99-12-03-04-17.