Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Обираючи своє майбутнє…У столичній ДФС відбувся День відкритих дверей

09.04.2019

Сьогодні, 9 квітня 2019 року, у стінах столичного управління фіскальної служби відбулась непересічна подія. У конференц-залі податкової Києва студенти провідних вузів столиці досліджували перспективи та можливості обрати відомство у якості старту кар’єри по завершенню ВУЗу.

Загалом, учасниками Дня відкритих дверей в Головному управлінні ДФС у м. Києві стали більше 300 студентів та представників навчальних закладів таких як, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний торговельно-економічний університет, Національна академія внутрішніх справ, Національний авіаційний університет, Університет державної фіскальної служби, Національний університет біоресурсів, Університет КРОК та багато інших.   

На заході начальник столичної ДФС Людмила Демченко ознайомила студентів зі структурою та функціями ГУ ДФС у м. Києві, розповіла про цінності, здобутки й переваги роботи у податковій міста Києва.

За словами Людмили Дмитрівни, податкова Києва, гідно виконуючи покладені не неї обов’язки, невпинно змінюється, рухаючись до ефективного конекту з платниками, до кращих сервісів, до професійного розвитку та цифровізації системи оподаткування і з точки зору роботодавця, для молодих фахівців – це можливість отримати колосальний досвід роботи та зробити інвестиції у власні знання.

 «Мені надзвичайно приємно бачити прогресивну молодь, яка має жагу до змін на краще, яка сама бажає розвиватись й розвиває світ довкола.  Наша організація відкрита до можливостей здобувати практичні вміння, втілювати нові ідеї та розвиватись професійно, тому запрошуємо всіх охочих стати частиною згуртованого та ефективного колективу, – закликала керівник ГУ ДФС у м. Києві.

Окремі напрями роботи столичної податкової також презентували керівники відповідних підрозділів та молоді співробітники ДФС, які ще донедавна самі були студентами.

В свою чергу, прогресивна молодь скористалась можливістю поставити власні запитання податківцям, які цікавлять та турбують: стосовно рівня заробітної плати працівників ДФС, виконання індикативних показників, законопроекту щодо запровадження податку на виведений капітал, автоматичної системи відшкодування ПДВ, інформаційних систем відомства та багато інших.

У підсумку заходу, податківці міста Києва запросили молодь на практику та, у перспективі, стати співробітниками Головного управління ДФС у м. Києві.

Фотоматеріали по темі

/
  • Обираючи своє майбутнє…У столичній ДФС відбувся День відкритих дверей