Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Більше 2 млн. грн. готівки вилучено у фігурантів кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків

24.06.2019

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві вилучили більше 2 млн. грн. готівки у фігурантів кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва було встановлено, що службові особи місцевої компанії, яка перебуває на спрощеній системі оподаткування, в період з 2016 по 2018 рік перевищили обсяг доходів для платників податку третьої групи (юридичної особи), отримавши грошові кошти по фінансово-господарських взаємовідносинах з низкою підприємств. У подальшому ці кошти були перераховані на рахунки підконтрольних фізичних осіб-підприємців в якості оплати за фіктивними договорами купівлі товарів та послуг.

Внаслідок таких дій фігуранти не задекларували та несплатили податок на прибуток підприємства в сумі понад 4,5 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів та в їх автомобілях з незаконного обігу вилучено більше 2 млн. грн. готівкою, печатки та документацію підконтрольних ФОП, печатки, штампи, чекові книжки компанії-фігуранта та документи по взаємовідносинах цієї компанії із підконтрольними ФОП, а також чорнові записи, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації.

Триває слідство.