Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Кількість звернень до столичних Центрів обслуговування платників за отриманням адмінпослуг за 7 місяців склала понад 318 тисяч

13.08.2019

Із загальної кількості звернень, що надійшли до Центрів обслуговування платників Головного управління ДФС у м. Києві за 7 місяців 2019 року платникам податків було надано понад 309 тисяч адміністративних послуг, що включає в себе видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше.

Видано 63 тисячі карток платника податків та внесено до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також, 20 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суму/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платниками податків, як юридичними так і фізичними особами  отримано 40 тисяч електронних довірчих послуг для забезпечення можливості використання електронного цифрового підпису.

Проведено реєстрацію понад 7 тисяч реєстраторів розрахункових операцій та реєстрацію близько 27 тисяч книг обліку розрахункових операцій.

До центрів обслуговування звертаються платники стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС України. Таких довідок підготовлено та надано платникам більше 69 тисяч.

Майже 37 тисяч громадян здійснили реєстрацію платника єдиного податку та більше 31 тисячі платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

Понад 17 тисяч платників отримали або продовжили терміни дії ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами.