Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про особливості податкового адміністрування з ТЦУ на семінарі від «Податкових інспекторів без кордонів»

22.08.2019

Вчора, 21 серпня 2019 року в Державній фіскальній службі України завершився триденний семінар, покликаний підвищити кваліфікацію українських податкових аудиторів у сфері міжнародного оподаткування, в якому взяли участь представники Департаменту аудиту Головного управління ДФС у м. Києві.

Насичена Програма семінару від австралійського фахівця з питань трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Ms. Janette Farrell, якого в рамках спільної ініціативи OECD та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні – «Податкові інспектори без кордонів» («Tax Inspectors Without Borders») для розбудови спроможності податкового аудиту запросили Міністерство фінансів України та Державна фіскальна служба України, передбачала розгляд світових практик аналізу та аудиту контрольованих операцій, складні кейси з розмивання податкової бази.

У підсумку навчального інтенсивну від закордонних партнерів податківці Києва перейняли важливий досвід та отримали низку рекомендацій з питань трансфертного ціноутворення.

Нагадаємо, в рамках виконання міжнародних зобов’язань України в рамках реалізації Плану BEPS, тема трансфертного ціноутворення є на сьогодні найбільш актуальною в сфері оподаткування. Це вже не перша участь податківців Києва у процесах удосконалення знань з практик аналізу та аудиту контрольованих операцій, як дієвого засобу боротьби з ухиленням від сплати податків.