Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До семи років позбавлення волі загрожує організатору схеми незаконного виробництва та реалізації алкогольного фальсифікату на Тернопільщині

02.09.2019

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС ум. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста направили до суду обвинувальний акт стосовно організатора схеми незаконного виробництва та реалізації фальсифікованого алкоголю у Тернопільській області.

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 204, ст. 199 КК України було встановлено мешканця м. Тернопіль, який незаконно виготовляв алкогольні напої,реалізовував їх на території Тернопільської області, а також зберігав з метою використання під час продажу фальсифікату підроблені марки акцизного податку України.

У квітні поточного року податковою міліцією спільно із працівниками ГУ БКОЗ СБ України у фігуранта було проведено низку обшуків, під час яких вилучено близько 5 тонн незаконно виготовленого спирту, понад 1 тонну фальсифікованих алкогольних напоїв, обладнання для їх масового виготовлення та близько 78 тис. підроблених марок акцизного податку.

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.