Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією спільно з СБУ викрито схему ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів

25.10.2019

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно з співробітниками ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях, під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва викрито схему ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів під час виконання будівельно-монтажних робіт.

У рамках проведення досудового розслідування за ч.3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи реквізити ряду підконтрольних підприємств, отримали дохід за начебто виконані будівельно-монтажні роботи та не відобразили вказані операції у податковій звітності, а також не задекларували податкові зобов’язання з ПДВ на загальну суму 12,5 млн. гривень.

Також встановлено, що третина будівельно-монтажних робіт проведена лише на «паперах» без фактичного виконання, що призвело до привласнення та розтрати бюджетних коштів.

За результатами проведених санкціонованих обшуків у офісних та нежилих приміщеннях, а також за адресами проживання фігурантів, вилучено 139,3 тис. гривень, банківські картки, фінансово-господарські  документи та чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність, печатки, комп’ютерну техніку та мобільні телефони.

Окрім того, рішенням суду накладено арешт на 425,7 тис. гривень, які знаходяться на рахунках підконтрольних підприємств.

Триває слідство.