Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова міліція викрила схему імпорту в Україну високоліквідних товарів поза митним контролем

23.10.2019

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві викрили схему імпорту в Україну високоліквідних товарів поза митним контролем та вилучили велику партію незаконно ввезеної продукції.

У рамках проведення операції «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва було встановлено групу осіб, які, використовуючи реквізити низки підконтрольних підприємств та фізичних осіб підприємців, створили схему переміщення на митну територію України високоліквідних товарів (парфумерії, косметичних засобів, брендового одягу, взуття та іграшок) поза митним контролем без сплати податків та митних платежів.

Переміщення товарів здійснювалось міжнародними поштовими відправленнями шляхом подрібнення партій товару та реалізовувались через Інтернет магазини.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено велику кількість косметичних товарів в асортименті загальною вартістю понад 20,1 млн грн, 1,6 млн грн готівкою, печатки та чорнові записи.

Триває слідство.