Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Київська міська митниця ДФС виявила партію БАДів на сумму понад 300 тис. доларів США 682 посилки на підставних осіб виявились комерційною партією.

06.12.2019

За результатами посилення заходів контролю щодо товарів, які переміщуються через митний кордон України, управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської міської митниці ДФС викрито схему з ввезення на митну територію України комерційної партії товарів під виглядом міжнародних експрес-відправлень, фактурна вартість вмісту яких не підлягає оподаткуванню.

Так, на одну з центральних сортувальних станцій в м. Києві з території США від одного відправника надійшло 682 міжнародних експрес-відправлень з товарами «біологічно активні добавки».

В ході проведення перевірочних заходів встановлено, що одержувачами вказаних вище міжнародних експрес-відправлень є підставні особи, а характер, маршрут та інші ознаки товарів, які переміщувались у цих міжнародних експрес-відправленнях, свідчать про те, що останні є комерційною партією, орієнтовна вартість якої складає близько
300 тис. доларів США.

На даний час вживаються заходи з зібрання доказів да документування виявлених фактів правопорушень.