Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Представники бізнесу зацікавлені питаннями практичного застосування спрощеної системи оподаткування

26.09.2013

В ГУ Міндоходів у м. Києві проведено безкоштовний семінар

 На семінарі, який був проведений в Головному управлінні Міндоходів у м. Києві 25 вересня, обговорювались питання по загальній та спрощеній системі оподаткування суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб. Останнім часом все більше підприємців обирають спрощену систему оподаткування і тому, розглянуті на семінарі питання щодо спрощеної системи, виявилися актуальними для багатьох слухачів. У роботі семінару взяли участь 200 платників податків м. Києва.

Начальник відділу адміністрування доходів самозайнятих осіб управління доходів і зборів фізичних осіб Віктор Левченко повідомив про останні зміні, які стосуються спрощеної системи оподаткування та загальної системи оподаткування для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та  розповів  про найбільш актуальні питання податку на доходи фізичних осіб.  

Про оформлення документів для укладання договору на надання послуг електронного цифрового підпису та отримання сертифікату відкритого ключа розповіла присутнім начальник відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у м. Києві управління (центру) сертифікації ключів ІДД Міндоходів Леся Балацька.

Наприкінці семінару були надані конкретні відповіді на запитання учасників семінару. Жодне запитання не залишилось без відповіді.