Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

В столичному управлінні Міндоходів Громадською радою розглядались актуальні питання діяльності відомства

08.10.2013

Сьогодні, 8 жовтня 2013 року, у приміщенні конференц-зали столичного управління Міндоходів відбулось засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у м. Києві, в ході якого було створено ряд комісій за напрямами діяльності відомства, вирішено поточні робочі питання ради, розглянуто актуальні питання діяльності органів Міністерства доходів і зборів та затверджено план роботи Громадської ради на ІІ півріччя.  

У ході засідання Громадської ради було обговорено один із важливих напрямів роботи ГУ Міндоходів у м. Києві – легалізація трудових відносин у місті Києві, питання адміністрування єдиного соціального внеску, інші актуальні теми. 

Інформуючи представників громадськості щодо дотримання вимог податкового та трудового законодавства при виплаті заробітної плати, заступник начальника ГУ Міндоходів у м. Києві Олена Онищенко акцентувала увагу на недопущенні виплати заробітної плати у «конвертах» працівникам та відповідальності керівників за порушення законодавчих вимог. Більш детально про результати роботи та вжиті столичними підрозділами Міндоходів заходи щодо захисту трудових прав найманих працівників на підприємствах столиці розповів заступник начальника управління-начальник відділу управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів у м. Києві Сергій Шаповал.

Під час засідання найактуальнішим питанням стала передача функцій з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від Пенсійного фонду України до Міністерства доходів і зборів. За словами фахівців столичного управління Міндоходів, головне, що змінилось для суб’єктів господарювання, це місце подачі звітів та рахунки для сплати внеску. Наразі звітність подається до територіальних органів доходів і зборів, а ЄСВ перераховується на нові рахунки, відкриті Державною казначейською службою для сплати ЄСВ до органів доходів і зборів.

Також, членам Громадської ради було представлено новий спецкурс та посібник для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів – «Основи податкових знань».  

Соціальна спрямованість розглянутих тем викликала жваве обговорення серед учасників заходу та ряд пропозицій для подальшої роботи.

Наприкінці зустрічі представники громадськості та фахівці столичного управління Міндоходів поспілкувались з журналістами провідних засобів масової інформації.