Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На зустрічі з бізнесом в столичному управлінні Міндоходів обговорювались головні аспекти модернізації касової техніки

30.10.2013

Сьогодні, 30 жовтня 2013 року, у стінах Головного управління Міндоходів у м. Києві відбулась зустріч з представниками бізнесових кіл – виробниками касової техніки та центрів сервісного обслуговування, на якому обговорювали актуальні питання модернізації РРО, їх обслуговування та застосування в умовах законодавчих вимог.

У заході взяли участь начальник Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова, директор Департаменту податкового та митного аудиту Міністерства доходів і зборів України Сергій Крухмальов, заступник начальника столичного управління Міндоходів Андрій Лахтадир, провідні фахівці Міністерства доходів і зборів України та Головного управління Міндоходів у м. Києві.

Під час заходу підіймались проблемні питання приведення у відповідність касових апаратів законодавчим вимогам, а саме забезпечення можливості передачі суб’єктами господарювання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до Міністерства доходів і зборів України через Інтернет.

Керівник столичного управління Міндоходів нагадала присутнім про оновлений Державний реєстр РРО, з якого було вилучено 131 модель касової техніки, яка не забезпечує передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів в електронному вигляді.

«Наразі фахівцями Міндоходів проводиться попередження суб’єктів господарювання про необхідність скасування реєстрації РРО, що не забезпечує можливість використовувати наявну касову техніку та здійснювати заходи щодо її доопрацювання з метою виконання норм законодавства», – зауважила Ірина Носачова.

Звертаючись до учасників заходу директор Департаменту податкового та митного аудиту Міністерства доходів і зборів України Сергій Крухмальов наголосив на необхідності спрямувати спільні зусилля на досягнення єдиної мети, а саме – забезпеченні представників бізнесу сучасним касовим обладнанням.

«Проведення заходів щодо удосконалення касового обладнання з метою виконання норм законодавства – це солідарна відповідальність виробників касової техніки та центрів сервісного обслуговування для уникнення підприємцями можливих штрафних санкцій», – підкреслив Сергій Крухмальов.

Зустрічі відбулась у форматі конструктивного діалогу, в ході якого, фахівці Міндоходів відповіли на питання учасників заходу.