Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Свої права та обов’язки повинен знати кожен!

07.11.2013

Наочна агітація є одним із впливових методів інформованості громадян сучасного суспільства. Протягом дня, 07 листопада 2013 року в Центрах обслуговування платників органів Головного управління Міндоходів у м. Києві було проведено Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки». Під час цієї акції киянам було презентовано брошуру «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів», розроблену Міністерством доходів і зборів України з метою підвищення рівня обізнаності платників.

Чимало відвідувачів виявили інтерес до інформаційної літератури та поставили ряд запитань про права платників податків, про обов’язки, яких повинен дотримуватись кожен сумлінний платник податків.

Ось деякі з коментарів перших читачів цієї підбірки:

-  «Брошура побудована у формі роз’яснень прав і обов’язків платників податків з посиланнями на відповідні норми податкового Кодексу України. Ці норми стосуються кожного громадянина України. Підібрана інформація є дуже корисною», - відзначає приватний підприємець Ірина.

-  «Для мене головне, що у брошурі доступною мовою, описано обов’язки контролюючих органів, з якими кожен має можливість ознайомитися. Окрім цього, видання містить контактні дані організацій до яких можна звернутися в разі порушення прав платника податків, зокрема телефони Міністерства Доходів і зборів, «Гарячої лінії» Міндоходів «Пульс», інформаційно-довідкового департаменту, тощо», - відзначив директор фірми, що займається транспортними перевезеннями, Володимир.

«Наша мета проінформувати кожного платника податків з їх правами та обов’язками», - зазначили фахівці ГУ Міндоходів у м. Києві.