Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Громадська рада при столичному управлінні Міндоходів напередодні новорічних свят розглянула підсумки першого року роботи відомства

27.12.2013

Сьогодні, 27 грудня, у приміщенні конференц-зали Головного управління Міндоходів у м. Києві відбулось засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у м. Києві, на якому представники громадськості аналізували підсумки першого року роботи податкових та митних підрозділів Міндоходів міста Києва у якості об’єднаної структури.

На початку засідання громадської ради перший заступник начальника ГУ Міндоходів у м. Києві Тетяна Детюк привітала учасників заходу з майбутніми новорічними святами, зауважила, що 2013 рік в Україні був насичений подіями, однією з яких стала важлива інституційна реформа – інтеграція в єдине Міністерство доходів і зборів двох потужних служб - податкової та митної. «Об’єднання супроводжувалось запровадженням цілої низки новацій, які ефективно вплинули на умови ведення бізнесу, інвестиційний клімат та сприяли детінізації економіки», – підкреслила Тетяна Григорівна.

Заступник начальника ГУ Міндоходів у м. Києві Олена Онищенко інформувала представників громадськості про головні зміни, нововведення, позитивні зрушення в діяльності Міністерства доходів і зборів та Головного управління Міндоходів у м. Києві зокрема. «Важливою складовою нашої роботи було й залишається надання якісного сервісу платникам податків. У 2013-му в 11-ти столичних центрах обслуговування клієнтам надано 3,7 млн. послуг. Громадяни отримали більш ніж 81 тисячу карток платника податків, підприємцям видано 45,3 тисячі свідоцтв платника єдиного податку, зареєстровано 26,3 тисячі книг обліку розрахункових операцій, надано 56,3 тисячі довідок про відсутність заборгованості», – зазначила Олена Онищенко.

Розповідаючи про діяльність митниці заступник начальника Київської міжрегіональної митниці Наталія Лебединська зазначила, що 2013 рік видався напруженим, але ефективним. «У році, що минає наша робота була сконцентрована на наданні якісних послуг бізнесу та створенні комфортних умов для платників. Нами було облаштовано сучасний центр обслуговування, збільшено до 32-ох кількість місць прибуття транспортних засобів (було 29), скорочено до 2-ох годин час митного оформлення товарів, у 7 разів збільшено кількість електронних декларацій, зменшено до 5% питому вагу митних декларацій, відібраних для проведення митних оглядів», – підсумувала фахівець столичної митниці.     

Щодо введення нових марок акцизного податку та, як їх відрізнити від підроблених, розповів Олександр Стадник – начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у м. Києві.   

Також, в ході засідання громадської ради відбулось обговорення проекту плану роботи Громадської ради при ГУ Міндоходів у м. Києві на перше півріччя 2014 року.

 «Громадська рада й надалі сприятиме пошуку шляхів вирішення актуальних питань у податковій та митній сферах, які виникають у громадян та бізнесу. Для цього столичне управління Міндоходів продовжує бути відкритим до конструктивного діалогу із платниками та громадськістю», – зауважив голова громадської ради Олександр Саприкін.