Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Ігор Бондаренко: Реформування податкової системи буде ефективним за умови змін у суспільстві…

29.08.2014

Необхідність запровадження реформ у податковій системі є нагальним викликом сьогодення, проте їх якість та успіх залежить не лише від змін у законодавстві, а й у свідомості громадян. На  цьому наголосив в. о. начальника ГУ Міндоходів у м. Києві Ігор Бондаренко під час засідання «круглого столу» з представниками громадськості, бізнесу та ЗМІ, яке відбулося сьогодні у стінах столичного управління Міндоходів.  

«Як керівник, який лише приступив до виконання своїх обов’язків, хочу налагодити максимально ефективну взаємодію представників громадськості та фахівців відомства. Щоб всі зауваження бізнесу та громадських об’єднань потрапляли до нормотворчих кабінетів та ставали основою для втілення реформ», – наголосив Ігор Бондаренко.

Аналізуючи основні положення Концепції реформування податкової системи Ігор Григорович підкреслив бажання Уряду скороти існуючу кількість податків та зборів, підвищити стимулюючу складову оподаткування, ліквідувати умови існування «тіньового сектору» економіки. З останнім покликана вести боротьбу Служба фінансових розслідувань, створення якої також пропонується у пакеті реформ.

За словами керівника ГУ Міндоходів у м. Києві розроблену Концепцію реформування наразі винесено на обговорення громадськості та бізнесу. Після дискусій остаточний проект Закону про економічне зростання буде передано на розгляд Верховної Ради України.

В ході засідання «круглого столу» представниками громадськості та бізнес-спільноти піднімались питання введення в дію податкового компромісу, запропонованих змін у адмініструванні єдиного соціального внеску, питання необхідності підвищення довіри платників податків до столичних органів Державної фіскальної служби та оптимізації кількості співробітників відомства, питання податкового навантаження на суб’єктів господарювання та багато інших.

У підсумку діалогу було прийнято рішення щодо узагальнення та систематизації висловлених зауважень і пропозицій до Концепції реформування та направлення їх до Державної фіскальної служби України.

В кінці заходу Ігор Бондаренко провів брифінг для присутніх на заході представників провідних ЗМІ.