Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Ігор Бондаренко: Ефективність діалогу залежить від бажання його учасників почути один одного…

24.09.2014

Громадською радою при столичному управлінні Міндоходів започатковано новий формат роботи  

Сьогодні, 24 вересня 2014 року відбулось виїзне засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у м. Києві, участь у якому взяли в.о начальника ГУ Міндоходів у м. Києві Ігор Бондаренко спільно з начальником Київської міжрегіональної митниці Міндоходів Юрієм Двораком. Зміна формату роботи Ради була започаткована за ініціативи її членів.

Вперше засідання дорадчого органу проводилось безпосередньо на підприємстві – виробнику товарів із текстилю, столичному приватному підприємстві «Ярослав», яке гостинно зустріло всіх учасників заходу.  

Як зазначив під час заходу Ігор Бондаренко, на сьогодні вкрай важливо налагодити та встановити механізм ефективної співпраці податкових та митних органів з бізнес-спільнотою за участі активної позиції громадськості. «В умовах військово-економічних загроз, малий та середній бізнес – рушійна сила економіки, як ніколи потребує підтримки та сприяння з боку контролюючих органів у вирішенні складних питань, що виникають в процесі фінансово-господарської діяльності. Щоб перевести діалог у практичну площину необхідно досліджувати та вирішувати питання столичного бізнес-середовища у тому числі й на місцях», – зауважив керівник столичного управління Міндоходів.

Начальник Київської міжрегіональної митниці Міндоходів Юрій Дворак висвітлив стан справ з переміщенням товарів через митний кордон та наголосив на відкритості до співпраці.

На початку  учасники заходу відвідали виробничі цехи ПП «Ярослав» та поспілкувались з керівником підприємства Олександром Барсуком, який є членом Громадської ради при ГУ Міндоходів у м. Києві та представляє Українську асоціацію підприємств легкої промисловості «Укрлегпром».

Під час заходу обговорювались питання необхідності реформування Громадської ради та створення ініціативної групи для формування Громадської ради при  ГУ ДФС у м. Києві.

«Нова форма взаємодії, а саме проведення виїзних засідань Ради – це платформа для поглиблення співпраці контролюючих органів, бізнесу та громадськості. Такі заходи дозволять предметно вирішувати питання представників реального сектору економіки за формулою «спільні дії – спільна відповідальність за результат»», – підсумував голова Громадської ради Олександр Саприкін.