Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Стати взірцем в нелегкий для країни час…

24.04.2015

У Києві відбулось нагородження фіналістів Першого туру всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014»

У приміщенні Київської міської державної адміністрації відбулось урочисте нагородження фіналістів Першого туру всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014». 21 столичне підприємство з різних галузей економіки у Колонній залі КМДА отримали Дипломи від Асоціації платників податків України, Подяки Київської міської державної адміністрації та Головного управління ДФС у м. Києві. Також, 6 підприємств – великих платників м. Києва отримали відповідні відзнаки, у тому числі й від Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників.

Привітали фіналістів конкурсу Голова Київської рейтингової комісії Віталій Майстренко, перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов, в.о. начальника ГУ ДФС у м. Києві Дмитро Зенін та Перший заступник начальника ГУ ДФС – ЦО з обслуговування великих платників Ігор Процай.

Кращих платників податків визначали у 11 галузях економіки. Щоб пройти до фіналу, необхідно було набрати якомога більше балів за певними критеріями оцінювання, проте головною умовою для участі стали відсутність податкового боргу та відсутність порушень податкового законодавства.

На нагородженні фіналістів конкурсу зазначалось, що за період 2011-2015 років у Рейтингу сумлінних платників взяло участь більш ніж 600 підприємств столиці.

У своїх привітаннях в.о. начальника Головного управління ДФС у м. Києві Дмитро Зенін підкреслив, що в умовах сьогодення, вчасна сплата податків вказує на прояв патріотизму та безпосередню участь в зміцненні та розбудові України.

«Повірте, пройде певний час, в країні запанує спокій та процвітання, а ви з гордістю будете розповідати, що у найскрутніший для незалежної України час, ваше підприємство було прикладом для інших», – зауважив Дмитро Зенін та побажав фіналістам витримки, вдалих фінансових угод й зростання прибутків.

В свою чергу, сумлінні платники столиці подякували за визнання свого відповідального ставлення до роботи та обов’язків та висловили думку та сподівання, що, з часом, в нашій державі не буде необхідності у подібних конкурсах, адже всі платники податків стануть сумлінними.