Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

День європейської кухні у Дарницькому районі Києва

19.05.2015

Проведення благодійних акцій на підтримку воїнів, що перебувають у зоні проведення Антитерористичної операції, є своєрідною традицією серед школярів Дарницького району.

Так, напередодні Дня Європи в Україні, у Слов’янській гімназії було проведено масштабний захід під назвою «Єврокухня – 2015», у якому взяли участь учні, вчителі, батьки району, та до якого долучились фахівці фіскального відомства.

Метою заходу став збір коштів, від продажу страв приготованих школярами. Кропітка робота тривала протягом декількох днів. Учні 8-х, 9-х та 10-х класів з великим натхненням готували кулінарні доробки й у результаті представили національні страви різних країн Європи.

Приймаючи участь у єврокухні, податківці мали можливість відчути дух патріотизму, яким було пронизано свято, та долучитися до збору коштів для воїнів, які перебувають на Сході України.

Кожен з нас може зробити щось добре та корисне, для тих хто перебуває у скрутному становищі. Дивлячись на ентузіазм підростаючого покоління, на їх впевнені кроки в надії покращення життя, хочеться надати дітям всебічну підтримку та побажати впевненості у всіх починаннях.