Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податківці разом з учнями «Введенської» гімназії №107 поставили крапку в учбовому році

29.05.2015

Відзначати завершення навчального року - це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. В цей день заклади освіти, вже традиційно, відвідують податківці, щоб привітати учнів зі святом, сказати напутнє слово.

Цього року на свято «Останнього дзвоника» до випускників столичної «Введенської»  гімназії  № 107 завітали директор Департаменту комунікацій Державної фіскальної служби України Віктор Косарчук, в. о. начальника ГУ ДФС у м. Києві Дмитро Зенін та начальник ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві Марина Твердохлєб.

Від імені працівників та керівництва Державної фіскальної служби України Віктор Косарчук привітав сьогоднішніх випускників із закінченням навчання в школі та побажав  підкорення нових вершин знань всім тим, хто прагне отримати у подальшому вищу освіту, зустрічати на життєвому шляху добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Враховуючи, що на цьому життєвому етапі найбільш важливим питанням є вибір професії, яка визначить подальшу долю, а в гімназії вже декілька років як відкрився податковий клас, він висловив надію, що хтось із нинішніх випускників обере професію податківця або митника та прийде працювати в органи ДФС.

Віктор Косарчук зазначив, що Україна завжди була країною розумних людей, а українці – нацією багатою інтелектом і знаннями, і можливо серед сьогоднішніх випускників є майбутні науковці, керівники, якими буде пишатися вся країна. Він висловив сподівання, що молоде покоління зробить гідний і вагомий внесок у розбудову нашої держави, адже молодь – наше майбутнє і від отриманих ними знань залежить подальший розвиток нашої країни.