Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Слідчо-оперативні підрозділи ГУ ДФС у м. Києві підвищують рівень своєї підготовки

08.06.2015

Нещодавно, слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у м. Києві було проведено семінар, покликанням якого стало підвищення рівня професійної кваліфікації слідчих податкової міліції міста Києва.

До обговорення найактуальніших проблем, що виникають у ході здійснення досудового розслідування, були запрошені фахівці різних галузей знань, зокрема: представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, найбільш досвідчені представники оперативного підрозділу та Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України.

В ході заходу, в якому взяли участь близько 130 учасників, особливу увагу було приділено питанням, що виникають під час розслідування кримінальних проваджень, зокрема – особливостям вилучення товарно-матеріальних цінностей з метою збереження доказової бази, проведенню негласних слідчих (розшукових) дій, використанню їх результатів у кримінальному провадженні та забезпеченню, при цьому, дотримання конституційних прав та законних інтересів учасників досудового розслідування.