Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Офіційне повідомлення ГУ Міндоходів у м. Києві стосовно заяви Народного депутата України Лесі Оробець про тиск на компанію «Фенікс Капітал»

20.06.2013

Слідчим управлінням ГУ Міндоходів у м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо службових осіб ТОВ «Фенікс Капітал» за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України.

Підставою для початку розслідування став акт ДПІ у Шевченківському районі м. Києва, яким встановлено порушення податкового законодавства та заниження службовими особами ТОВ «Фенікс Капітал» податку на прибуток у сумі 4,8 млн. грн. при здійсненні операцій по купівлі-продажу цінних паперів з компанією-нерезидентом (Республіка Кіпр), що зареєстрована на «підставних осіб».

Правомірність дій працівників органів доходів і зборів підтверджено судовими органами.

Так ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 12.06.2013 залишено без змін постанову Окружного адміністративного суду м. Києва, якою відмовлено у задоволенні адміністративного позову ТОВ «Фенікс Капітал» до ДПІ у Шевченківському районі м. Києва про визнання противоправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 12.11.2012. При цьому судом встановлено, що операції з купівлі-продажу цінних паперів ТОВ «Фенікс Капітал» проводились із пов’язаною особою для мінімізації податкових зобов’язань та отримання податкової вигоди.

ГУ Міндоходів у м. Києві підкреслює, що слідчі дії стосовно ТОВ «Фенікс Капітал» проводяться у суворій відповідності до чинного законодавства  і не мають жодного політичного підґрунтя.