Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На вінницькій фабриці VIOIL слідчі дії проводились відповідно до вимог законодавства

25.03.2014

Днями в засобах масової інформації було поширено повідомлення про проведення працівниками столичного управління Міндоходів обшуків на території вінницького масложиркомбінату із застосуванням так званого методу «маски-шоу».     

Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що, дійсно, у рамках досудового розслідування кримінального правопорушення про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах 19 березня у місті Вінниця на підставі ухвал суду від 04.03.2014, працівники слідчого управління фінансових розслідування ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів м. Києві провели обшуки в офісних приміщеннях підприємств «VIOIL» та ТОВ «Д.», які знаходяться за однією адресою.

Проте, інформація про використання масок, застосування сили чи інших неправомірних дій з боку фахівців Міндоходів по відношенню до співробітників обох підприємств не відповідає дійсності. Жодних скарг на дії столичних слідчих Міндоходів в ході проведення обшуків не надходило.

Кримінальне провадження було відкрите за фактом ухилення від сплати податків службовими особами столичного ТОВ «Б.» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Наголошуємо, що у своїй діяльності спецпідрозділи в масках податкова міліція не використовує!