Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В столичній податковій проведено прес-конференцію щодо обшуку в офісах «Rozetka.UA»!

12.04.2012

Під час прес-конференції в ДПС у м. Києві начальником управління організації викриття податкових злочинів УПМ ДПС у м. Києві Олексієм Чернобаєм та керівником прес-служби ДПС у м. Києві Миколою Ковтуненком було повідомлено, що працівниками слідчого відділу податкової міліції Києва, з дотриманням вимог кримінально-процесуального законодавства, 19 квітня 2012 року проводились обшуки у 3-х офісних та 3-х складських приміщеннях підприємства «Розетка УА», яке здійснює свою діяльність у сфері інтернет-торгівлі.

Слідчі дії пов’язані з тим, що у квітні 2012 року за матеріалами співробітників податкової міліції, на підставі акту перевірки підприємства, відносно директора вказаного товариства було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах). За результатами перевірки було встановлено, що посадові особи підприємства, шляхом оформлення безтоварних операцій від підприємств з ознаками фіктивності, ухилились від сплати податку на додану вартість на загальну суму 7 мільйонів 341 тисячу гривень.

Податківці повідомили, що працівники столичної податкової міліції «масок-шоу» не проводили, роботу інтернет-магазину не блокували та не вилучали сервери підприємства. Під час проведення слідчих дій велась оперативна відеозйомка, яка підтверджує вищенаведену інформацію.

Виявлення факту ухилення від податків одним з найбільших інтернет-магазинів є результатом реалізації стратегії податкової служби України з наведення порядку на ринку IT-послуг. 

Раніше перший заступник Голови ДПС України – начальник податкової міліції ДПС України Андрій Головач заявляв, що за результатами аналізу фахівців податкової міліції, обсяг використання електронних грошей на українському ринку склав близько 2,5 млрд. грн. – це вдвічі більше, ніж у 2009 році та вдесятеро більше, ніж у 2007 році.

За прогнозом аналітиків, такий стрімкий ріст зберігатиметься: в 2014 році обсяг електронних грошей на вітчизняному ринку сягне 15 млрд. грн. Ці гроші не лише обертаються поза легальним сектором економіки. На рівні з безумовною зручністю використання електронних платежів, водночас наражають себе на ймовірність отримати певні проблеми. По-перше, існує чимала небезпека не отримати бажаного товару та позбутися власних коштів, ставши жертвою банальних аферистів. По-друге, стати власником товару низької якості.

Задля захисту інтересів держави та громадян податкова служба України і реалізовує стратегію наведення порядку на ринку ІТ-послуг.

ДПС у м. Києві