Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Офіційне повідомлення ДПС у м. Києві стосовно телеканалу ТВі!

27.04.2012

Державна податкова служба у м. Києві повідомляє, що на телеканалі ТВі дійсно проводилась позапланова податкова перевірка. Підставою для перевірки стала постанова слідчого СВ Печерського РУГУ МВС України у м. Києві, винесена у кримінальній справі, порушеній органами прокуратури.

Податківці встановили, що телеканал скористався послугами конвертаційно-транзитного угрупування на суму понад 2,2 млн. грн.

Як з’ясувалося, п’ять підприємців, які працюють у «Телекомпанія «Телерадіосвіт» (ТВі) сформували валові витрати товариству шляхом здійснення операцій з надання послуг по обробці інформаційного матеріалу, консультаційних послуг з питань комерційної діяльності, консультаційних послуг зі створення відеоархіву, послуг з використання матеріалів і фінансових ресурсів на загальну суму 5 млн. 494 тис. грн.

В межах компетенції податкової міліції, співробітники ГВПМ ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС встановили місцезнаходження вищевказаних фізичних осіб-підприємців, від яких отримали пояснення. Зазначені фізичні особи-підприємці пояснили, що працюють або працювали на ТРК «Телерадіосвіт» та відповідно до своїх службових обов’язків, від імені ФОП надавали ці послуги. Крім того, один з підприємців, згідно з його поясненням, зареєструвався ФОПом на прохання службових осіб телеканалу.

Станом на 26.04.12. триває оформлення результатів перевірки. Одночасно податкова служба Києва повідомляє, що невідомими особами здійснюється тиск та погрози працівникам органів ДПС у м. Києві, направлені на блокування супроводження перевірки.

Довідково: Податковим кодексом України визначено, що однією із підстав для проведення перевірки була отримана податковим органом постанова слідчого, винесена відповідно до закону у кримінальних справах, що перебувають у їх провадженні. При цьому звертаємо увагу, що отримана постанова була обов’язковою до виконання. Ухилення від виконання постанови слідчого тягне за собою відповідальність згідно закону.

Таким чином, Державна податкова служба не могла нехтувати законними вимогами слідчого та діяла в межах та у спосіб, визначений законодавством України.