Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

24,2 мільйона гривень вже у бюджеті! Студія кінодубляжу «Бі Енд Ейч» повністю погасила збитки, завдані державі

24.04.2012

Підприємство кінематографічної галузі, що було пов’язане з ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах (кримінальна справа, порушена за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України) у повному обсязі відшкодувало збитки, завдані державі. Про це повідомив Перший заступник голови ДПC у м. Києві – начальник управління податкової міліції ДПС у м. Києві Ігор Усик.      

«Службові особи підприємства, які сплатили податки та збори, а також відшкодували шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою, звільняються від кримінальної відповідальності згідно ч. 4 ст. 212 Кримінального кодексу України», – наголосив керівник податкової міліції столиці.

Нагадаємо, 5 квітня цього року слідчі податкової міліції ДПС у м. Києві провели обшук на одному з підприємств кінематографічної  галузі. Підставою цього стала несплата податків на суму понад 18 мільйонів гривень, загальна сума збитків, разом зі штрафними санкціями склала 24,2 млн. грн., які і були відшкодовані до бюджету.