Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Інформаційне повідомлення щодо проведення виїмки на телеканалі ТВі

12.07.2012

Мораторій на перевірку ЗМІ не порушено, він діє!

У провадженні слідчого управління ДПС у м. Києві знаходиться кримінальна справа відносно директора ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» Княжицького Миколи Леонідовича за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

За наслідками проведення позапланової документальної перевірки від 28.04.2012 року ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» ДПІ у Солом’янському районі ДПС складено акт, яким встановлено порушення податкового законодавства, що призвело до заниження належного до сплати в бюджет податку на додану вартість на загальну суму понад 3 млн. грн.

Вказаний акт став підставою до порушення кримінальної справи відносно директора даного підприємства – Княжицького М.Л.

09.07.12 – отримано постанови Шевченківського районного суду м. Києва з наданням дозволу на проведення виїмки оригіналів документів у службових осіб ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» у порядку ст. 178 КПК України;

11.07.12 – надано доручення ГВПМ ДПІ у Солом’янському районі ДПС на проведення виїмок згідно постанов суду.

12.07.12 – постанова про проведення виїмки оголошена службовим особам ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт».

На місце проведення виїмки було здійснено виїзд керівництва УПМ ДПС у м. Києві та ГВПМ ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС.

Претензій щодо законності проведення виїмки службовими особами ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» висловлено не було.

Всі дії слідчих податкової міліції були в рамках чинного законодавства.

Стосовно мораторію щодо перевірки ЗМІ проголошеного 25 червня 2012 року Головою ДПС України Олександром Клименком повідомляємо, що в план-графік перевірок 3 кв. не включено жодного ЗМІ. Тобто  мораторій не порушено, він діє.

Слідчі дії проводяться в рамках кримінальної справи порушеної за результатами перевірки «ТВі», яка відбулася в квітні 2012 року, тобто до оголошення мораторію керівником податкового відомства України.

ДПС у м. Києві