Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Офіційна позиція ДПС у м. Києві щодо ситуації навколо ТОВ «Фенікс Капітал»

13.11.2012

ДПС у м. Києві повідомляє, що обшук в офісі за місцем розташування ТОВ «Фенікс Капітал» проводився на підставі постанови слідчого, санкціонованої прокуратурою міста  Києва.  Податкова служба наголошує, що жодного працівника фізичного захисту податкової міліції до обшуку не залучалося. Заяви окремих політиків щодо використання працівниками податкової служби масок під час проведення слідчих дій не відповідають дійсності.

В провадженні слідчого управління ДПС у м. Києві знаходиться кримінальна справа, порушена за фактом підробки статутних документів при створенні ТОВ «Фенікс Капітал» за ст. 358 ч. 1, ч. 4 КК України та відносно службових осіб ТОВ «Фенікс Капітал» за ознаками злочину, передбаченого ст. 212 ч. 3 КК України.

Підставою для порушення кримінальної справи стали результати документальної виїзної перевірки вказаного підприємства з питань дотримання вимог податкового законодавства, згідно якої встановлено: операції з купівлі-продажу цінних паперів з компанією-нерезидентом (Республіка Кіпр), яка  зареєстрована на «підставних осіб» та має ознаки «фіктивності»; фінансові маніпуляції з цінними паперами та несплата податків у розмірі понад 4 мільйони гривень.

ДПС у м.Києві підкреслює, що усі слідчі дії стосовно ТОВ «Фенікс Капітал» пов’язані із адміністративно-господарською діяльністю підприємства і не мають жодного політичного підґрунтя.