Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК ІЗ СТОЛИЧНОЮ ДФС

25.02.2019

Шановні платники податків!

Звертаємо увагу, що змінено адресу особистої електронної скриньки начальника ГУ ДФС у м. Києві Людмили ДЕМЧЕНКО, яка запроваджена з метою покращення сервісу обслуговування та налагодження зворотного зв’язку. Тепер, якщо Ви маєте питання, скарги або пропозиції, надcилайте звернення на електронну скриньку за адресою: kyiv.chief@sfs.gov.ua.

На сьогодні в Головному управлінні ДФС у м. Києві на обліку перебуває понад 600 тисяч платників, з яких юридичних осіб – 368 тисяч та фізичних осіб-підприємців – 232 тисячі, а це майже 17% від загальної кількості платників, зареєстрованих в Україні. Враховуючи це, з 25 лютого 2019 року для оперативного листування із окремими підрозділами столичної фіскальної служби запроваджуються додаткові офіційні електронні скриньки:

kyiv.yur.link@sfs.gov.ua - з питань адміністрування податків і зборів з юридичних осіб, зокрема щодо:

- податку на прибуток;

- СЕА ПДВ;

- єдиного податку ІІІ та IV групи;

- місцевих податків і зборів,;

- екологічного податку та рентної плати

- проведення камеральних перевірок податкової звітності;

- застосування штрафних санкцій тощо.

За розподілом обов’язків за відповідний напрям роботи столичної фіскальної служби відповідає заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві Ельвіра Пруднікова.

kyiv.fiz.link@sfs.gov.ua  - з питань адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб, зокрема щодо:

- податку на доходи фізичних осіб та військового збору

- нарахування та сплати податків, зборів, внесків самозайнятими особами (зокрема ПДФО, єдиного податку, рентної плати, екологічного податку, військового збору)

- єдиного внеску

- податку на майно з фізичних осіб (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю) та місцевих зборів з фізичних осіб (туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів);

- проведення документальних перевірок самозайнятих осіб, фізичних осіб;

- застосування штрафних (фінансових) санкцій за результатами проведення перевірок платників податків та штрафних (фінансових) санкцій до платників єдиного внеску за порушення законодавства з єдиного внеску тощо.

За розподілом обов’язків за відповідний напрям роботи столичної фіскальної служби відповідає заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві Володимир Варгіч.

kyiv.office_audit@sfs.gov.ua  - з питань аудиту, зокрема щодо:

- проведення документальних перевірок юридичних осіб;

- проведення фактичних перевірок платників податків;

- контролю за валютними операціями, своєчасністю проведення розрахунків та оподаткуванням у сфері ЗЕД;

- контролю за розрахунковими операціями;

- проведення перевірок платників податків з питань повноти нарахування і сплати податків під час здійснення контрольованих операцій.

За розподілом обов’язків за відповідний напрям роботи столичної фіскальної служби відповідає заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві Злата Лагутіна.

Також, нагадуємо адресу офіційної електронної пошти Головного управління ДФС у м. Києві –  kyiv.official@sfs.gov.ua.

Головне управління у м. Києві завжди відкрите до діалогу та зацікавлене знаходити оптимальні рішення у складних питаннях.

Ми сприймаємо громадян і бізнес як наших партнерів та готові знаходити порозуміння.