Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Український політик Володимир Литвин, в рамках кампанії декларування, завітав до Печерської районної інспекції

27.03.2017

Щоб встигнути прозвітувати про свої доходи, отримані за 2016 рік, необхідно до 3-го травня поточного року заповнити декларацію про майновий стан і доходи. Більшість свідомих городян не залишають виконання свого конституційного обов’язку на останній день і вже зараз активно приходять до Центрів обслуговування платників.

Серед відвідувачів, під час кампанії декларування, не тільки пересічні громадяни, але й відомі особистості. Їх активна громадянська позиція слугує прикладом серйозного ставлення до обов’язку щодо сплати податків.

Днями до ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві завітав український політик, голова Адміністрації Президента (1999 – 2002), голова Верховної Ради України (2002 - 2006, 2008 - 2012) доктор історичних наук, професор, дійсний член Національної академії наук України Володимир Литвин.

Заповнюючи декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2016 році, Володимир Литвин зазначив, що декларувати свої доходи та повною мірою сплачувати податки необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише маючи стабільний і наповнений бюджет.

Шановні громадяни, нагадуємо, що обов’язок щодо подання декларації виникає:

при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи);

при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

при отриманні іноземних доходів;

та в інших випадках, передбачених законодавством. 

ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві