Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Підсумки кампанії декларування громадянами доходів, отриманих в 2016 році

15.05.2017

Протягом періоду з 03 січня по 03 травня 2017 року подано 2436 декларацій громадянами, які отримали доходи за 2016 рік, з них 1751 громадянин, які були зобов’язані подати декларацію та 685 громадян подали декларації для отримання податкової знижки.

Про це повідомила в. о. начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві Тетяна Анатоліївна Доценко під час брифінгу, що нещодавно відбувся в приміщенні ДПІ.

Всього мешканці столичної Оболоні задекларували дохід в сумі 2 793 375,4 тис. грн. Сума самостійно визначеного податкового зобов’язання становить 33 477,8 тис. грн. Сума податку до повернення, визначена платниками складає 1 738,2 тис. грн.

Особливий акцент виконуюча обов’язки начальника інспекції зробила на добровільності подачі декларацій громадянами, які свідомо виконали свій громадянський обов’язок.

Також Тетяна Анатоліївна окремо підкреслила, що за результатами поданих декларацій визначено до сплати військового збору на суму 3 962,3 тис. грн., що сприятиме зміцненню обороноздатності нашої держави.

На завершення зустрічі в. о. начальника ДПІ відповіла на запитання та подякувала представникам ЗМІ за плідну співпрацю.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві