Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Понад 1,3 мільярда гривень податків і зборів сплатили мешканці Дарницького району м. Києва за чотири місяці поточного року

16.05.2017

На черговому брифінгу в. о. начальника  ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві Максим Рубан повідомив представників районних ЗМІ про результати наповнення бюджету.

Зокрема, було зазначено,  що протягом чотирьох місяців 2017 року до Зведеного бюджету зібрано податків у сумі 1 319,1 млн. грн. Темп росту платежів складає 130,9 відсотка.

В розрізі основних податків до Зведеного бюджету найбільші надходження по наступних платежах:

податок на додану вартість – надходження за січень-квітень 2017 року становлять 421,6 млн. грн.;

податок на доходи фізичних осіб – надійшло 346,5 млн. грн.;

податок на прибуток підприємств – сплачено 160,9 млн. грн.

Надходження по єдиному соціальному внеску за 4 місяці поточного року складають майже 412 млн. грн.

За період кампанії декларування до ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у  м. Києві подано  2454 податкових декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік, з них: 1508 подано громадянами, які зобов’язані були подати декларації та 946 - громадянами, які подали декларацію на податкову знижку на загальну суму доходу 258,5 млн. грн., а також 138 громадян, дохід яких перевищив 1 млн. грн. за рік на загальну суму доходу 93,9 млн. грн.

На підставі поданих декларацій сума самостійно узгодженого ПДФО склала 24,8 млн. грн. та військового збору – 3,2 млн. грн. Сума ПДФО до повернення, у зв’язку з використанням права на податкову знижку складає  3,01 млн. грн.

Також керівник зазначив, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2016 року, податкову декларацію мають право подати до 31 грудня 2017 року.

Наприкінці свого виступу Максим Олександрович подякував всім громадянам, які долучились до кампанії декларування, платникам за вчасну сплату платежів, адже стабільні надходження вдається забезпечувати завдяки свідомому ставленню платників  до сплати податків.

ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві