Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

До державного бюджету Деснянського району надійшло понад 341 млн. грн.

17.05.2017

- За підсумками січня-квітня 2017 року від платників Деснянського району столиці в Державний бюджет надійшло майже 341,5 млн. грн., це на 39 млн. грн. перевищує надходження за аналогічний період минулого року. При цьому 38 % надходжень до Державного бюджету припадає на ПДВ, а 16,1% - податок на прибуток, - повідомив заступник начальника ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві Юрій Корженко.

Доповідач нагадав, що згідно змін, внесених Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 року № 195 до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» 01.07.2017 року закінчується термін  формування нового  Реєстру неприбуткових установ  та організацій.

Для включення до нового Реєстру неприбуткові організації зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність із вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України та надати копії таких документів контролюючому органу, на обліку  в якому вони знаходяться.  

Всі неприбуткові організації, що не привели свої установчі документи у відповідність та не надали їх копії до фіскальної служби, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 липня 2017 року, а релігійні організації – після 1 січня 2018 року.

- Фахівці інспекції забезпечують якісне адміністрування податкових платежів до державного бюджету. Разом з тим, варто особливо наголосити, що переважна більшість платників податків Деснянського району демонструють відповідальне ставлення до  сплати податків. Тому наш прогноз щодо надходження податків до бюджетів – стабільно оптимістичний, – підсумував Юрій Корженко.

ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м. Києві