Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

В ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві підведено підсумки кампанії «Декларування – 2017»

22.05.2017

Про перші результати кампанії декларування доходів громадянами, отриманих у 2016 році в ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомила заступник начальника ДПІ Ольга Корнієвська на черговому брифінгу, що відбувся в приміщенні ДПІ для представників районних ЗМІ.

«За період січень-квітень 2017 року мешканцями Шевченківського району столиці надано 1892 декларації про майновий стан і доходи та задекларовано доходи на загальну суму 3 млрд. 479 млн. грн., сума задекларованих ними зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб складає 196 млн. грн., військового збору – 18,4 млн. грн.», - зазначила Ольга Михайлівна.

Зокрема, 1037 декларантів – це громадяни, які зобов’язані були подати декларацію про отримані в 2016 році доходи в обов’язковому порядку. Сума самостійно узгодженого ними ПДФО по деклараціях склала 1 млрд. 938 млн. грн.

Доходи більше 1 млн. грн. задекларували 396 мешканців району. Ними задекларовано 3 млрд. 215 млн. грн., визначено до сплати 181 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 16,4 млн. грн. військового збору.

Право на податкову знижку задекларували 352 особи, якими задекларовано дохід на суму 62,2 млн. грн. За результатами розрахунків їм повернуть 1,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

«Хочу нагадати, що громадяни, які мають право на податкову знижку та бажають його реалізувати за наслідками 2016 року, податкову декларацію можуть подати до кінця 2017 року. Разом із декларацією подаються документи, які підтверджують витрати, що включаються до податкової знижки», - завершила розмову Ольга Корнієвська.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві