Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Понад 32 мільйони гривень військового збору з доходів Дарничан надійшло до держбюджету

25.05.2017

Як відзначив під час брифінгу в. о. начальника ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві Максим Рубан, за підсумками співпраці податкової інспекції із платниками району за січень-квітень 2017 року до держбюджету платниками ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС спрямовано понад 32 мільйони гривень військового збору.

Таким чином, внесок Дарничан задля підтримки національної армії перевищує аналогічні показники минулого року на 44,3 відсотка.

Цей ріст зумовлений не лише підвищенням стандартів в оплаті праці, а й пильною увагою представників органів влади та контролюючих структур до питання легалізації праці.

Максим Олександрович наголосив на тому, що у нинішніх умовах актуальною є боротьба з виплатою заробітної плати у конвертах, реалізація гарантій оплати праці. Використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та виплата заробітної плати в «конвертах» є порушенням чинного законодавства про працю. Однак, чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих робітників працювати на невелику зарплату, а часом – зовсім не декларують оплату їхньої праці.

- Тільки за умови високої податкової культури  платників та дієвого діалогу фахівців фіскальної служби з тими, хто намагається мінімізувати сплату податків шляхом неповного відображення в звітності фактичних зарплат, можна розраховувати на стабільність податкових надходжень, – зауважив Максим Рубан.

Також Максим Олександрович зосередив увагу на тому, що сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб.

Ставка військового збору на сьогоднішній день становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Згідно зі  ст. 163 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військовим збором резидента є:

- загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід;

- доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання);

- іноземні доходи - доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Об’єктом оподаткування військовим збором нерезидента є:

- загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні;

- доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

На завершення свого виступу, Максим Олександрович подякував платникам податків за сплату військового збору, яка впливає на підтримку наших бійців у зоні АТО.

ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві