Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Проведено нараду з працівниками та керівниками структурних підрозділів, які задіяні в роботі центру обслуговування платників

22.06.2017

В ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві 19 червня 2017 року в. о. начальника ДПІ Максимом Рубаном було проведено нараду з працівниками та керівниками структурних підрозділів, які задіяні в роботі центру обслуговування платників (ЦОП).

На нараді було акцентовано увагу на підвищенні якості обслуговування платників, покращенні надання адміністративних послуг та наголошено, що надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах Державної фіскальної служби з платниками податків. Зокрема, Максим Рубан наголосив на необхідності постійного вивчення у відповідних підрозділах  нормативно-правових актів, які регламентують діяльність роботи ЦОП та надання адміністративних послуг. Також     в. о. начальника зупинився на необхідності підтримання на високому рівні етики спілкування, зовнішньому вигляді, дисципліні, підвищенні якості сервісних послуг, та нагадав, що кожен працівник несе особисту відповідальність за неналежне сервісне обслуговування платників податків.

 ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві