Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Звіт про організацію роботи зі зверненнями громадян ДПІ у Дніпровському районі Головного управління ДФС у м. Києві за лютий 2018 року

07.03.2018

ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві постійно приділяє увагу зверненню громадян як одному з пріоритетних напрямів роботи.

За лютий 2018 року до ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві надійшло 5 письмових звернення громадян, з них: 5 заяви.

Аналіз свідчить, що у письмових зверненнях громадяни та фізичні особи-підприємці зверталися з питаннями щодо застосування норм податкового законодавства, зокрема, в розрізі питань звернення розподіляються наступним чином:

- 1 звернення стосовно контрольно-перевірочної роботи та проведення перевірки;

- 2 по податку з доходів фізичних осіб;

- 1 оподаткування доходів підприємницької діяльності;

- 1 стосовно єдиного податку.

Скарг від платників податків на корупційні дії працівників ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві не надходило.

Усього за лютий 2018 року ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві перевірено та надано відповіді без порушення терміну на 5 звернень. По 2 зверненнях дано роз’яснення, по 3 зверненнях вирішено питання позитивно.

Проведення особистого прийому громадян

Проведення особистого прийому громадян посадовими особами ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві здійснюється у відповідності до затвердженого графіку, який оприлюднено на суб-сайті ГУ ДФС у м. Києві та розміщено на інформаційних стендах в приміщеннях  ДПІ.

За лютий 2018 року  посадовими особами ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві проведено 2 особистих прийоми громадян, під час яких було прийнято 1 громадянина по питанню податку з доходів фізичних осіб і 1 - по єдиному податку для суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб.

Під час особистого прийому посадовими особами ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві за звітний період письмових звернень від громадян не надходило.

Фактів порушень посадовими особами інспекції положень Закону України «Про звернення громадян» та не вирішення порушених у зверненні громадян обґрунтованих питань, що призвели б до повторного оскарження рішень посадових осіб, чи звернень до органу вищого рівня, в податковій інспекції у лютому 2018 року не встановлено.

Нагадаємо, що створено поштову скриньку для подання громадянами письмових звернень в електронному вигляді - kyiv. dniprovskyi.zvernenya@sfs.gov.ua.

Шановні громадяни, всю необхідну інформацію щодо проведення особистого прийому громадян розміщено на інформаційних стендах у Центрі обслуговуванні платників ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві та на суб-сайті підрозділів ГУ ДФС у м. Києві.