Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Звіт про організацію роботи зі зверненнями громадян ДПІ у Дніпровському районі Головного управління ДФС у м. Києві за березень 2018 року

10.04.2018

ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві постійно приділяє увагу зверненню громадян як одному з пріоритетних напрямів роботи.

За березень 2018 року до ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві надійшло 5 письмових звернення громадян, з них: 5 заяви.

Аналіз свідчить, що у письмових зверненнях громадяни та  фізичні особи-підприємці зверталися з питаннями щодо застосування норм податкового  законодавства,  зокрема,  в  розрізі  питань  звернення розподіляються наступним  чином:

- 1 звернення стосовно контрольно-перевірочної роботи та проведення перевірки;

- 2 по податку з доходів фізичних осіб;

- 1 оподаткування доходів підприємницької діяльності;

- 1 стосовно єдиного податку.

Скарг  від платників  податків на корупційні дії працівників ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві не надходило.

Усього за березень 2018 року ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві перевірено та надано відповіді без порушення терміну на 5 звернень. По 2 зверненнях дано роз’яснення, по 3 зверненнях вирішено питання позитивно.

Проведення особистого прийому громадян

Проведення особистого прийому громадян посадовими особами ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві здійснюється  у відповідності до затвердженого графіку, який оприлюднено на  субсайті ГУ ДФС у м. Києві та розміщено на інформаційних стендах в приміщеннях  ДПІ.

За березень 2018 року  посадовими особами ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві проведено 2 особистих прийоми громадян, під час яких прийнято 1 громадянина по питанню податку з доходів фізичних осіб і 1 - по єдиному податку для  суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб.

Під час особистого прийому посадовими особами ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві за звітний період письмових звернень від громадян не надходило.

Фактів порушень посадовими особами інспекції положень Закону України «Про звернення громадян» та не вирішення  порушених у зверненні громадян обґрунтованих питань, що призвели б до повторного оскарження рішень посадових осіб, чи звернень до органу вищого рівня, в податковій інспекції у березні 2018 року не встановлено.

Нагадаємо, що створено поштову скриньку для подання громадянами письмових звернень в електронному вигляді - 
kyiv. dniprovskyi.zvernenya@sfs.gov.ua.

Шановні громадяни, всю необхідну інформацію щодо проведення особистого прийому громадян розміщено на інформаційних стендах у Центрі обслуговування платників ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві та на  субсайті  підрозділів ГУ ДФС у м. Києві.