Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звернення громадян у ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

20.06.2018

Протягом січня-травня 2018 року, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  до ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві надійшло 39 письмових звернень, що на 29 звернень менше ніж за відповідний період 2017 року. Також станом на 01.06.2018 року надійшло 2 колективних звернення та 2 скарги.

Запити, зокрема, стосувались контрольно-перевірочної роботи, інформування про ухилення від сплати податків від здачі в оренду житла, страхових внесків, заборгованості, транспортного податку, реєстрації та обліку платників податків, податку на нерухоме майно, податкової звітності.

З метою забезпечення кваліфікованого, неупередженого,  об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав та запобігання у подальшому таких порушень, постійно проводяться відповідні технічні навчання серед співробітників ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві щодо дотримання вимог Податкового кодексу України, Закону України «Про звернення громадян».

За результатами розгляду всі звернення виконано в термін, передбачений чинним законодавством.

Нагадуємо, що письмові звернення можуть бути направлені до ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві особисто, поштою та у електронному вигляді.

Електронне звернення на адресу ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві може бути надіслано на електронну поштову скриньку:

 kyiv.shevсhenkivskyi.zvernenya@sfs.gov.ua

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві