Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Доступ до публічної інформації за червень 2018 року ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві

10.07.2018

Відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», запит на інформацію – це прохання до особи розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит на інформацію подається у довільній формі та повинен містити:

1) прізвище, ім'я по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

3) підпис і дату (за умови подання запиту в письмовій формі).

Для подання письмового запиту запитувач може використовувати форму, яку надає розпорядник інформації або яка розміщується на офіційному веб-сайті розпорядника.

За червень 2018 року на адресу ДПІ у Святошинському районі  ГУ ДФС у м. Києві надійшло 4 запити щодо надання публічної інформації. Запит розглянуто та надано обґрунтовану відповідь.

ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві