Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Право на доступ до публічної інформації ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві

13.07.2018

З початку року до ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві надійшло 25 запитів на публічну інформацію, з них поштою надійшло 14  запитів, електронною поштою – 7 запитів, особисто від запитувача – 4 запити. Від фізичних осіб надійшло 17 запитів, від юридичних – 8 запитів. За результатами розгляду задоволено 12 запитів, відмовлено – 12, надіслано належним розпорядникам інформації - 1.

Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію про доходи громадян, щодо  направлення ППР, щодо підстав опису майна, про видачу патентів фізичній особі, щодо коефіцієнтів з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, про надання ідентифікаційного номеру фізичної особи, надати інформацію щодо підстав анулювання свідоцтва платника єдиного податку, про статус земельної ділянки, щодо фінансової звітності підприємства.

Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Запит на інформацію якою володіє ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві можна надіслати поштою за адресою : індекс 02068, м. Київ вул. Кошиця, 3 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку  kyiv.darnytskyi.public@sfs.gov.ua, за телефоном (044) 596 60 53 або факсом (044) 596 60 00.

ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві